Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2975
Stary 12.06.2009, 22:27
Hudy napisał(a):Wyświetl post
Do mniej istotnych zmian z punktu widzenia ułatwień w ruchu przy okazji meczów na Wiśle ma też dojść na ul. Kijowskiej i Czarnowiejskiej. Ta druga oraz Nawojki na całej długości mają być przebudowane na dwupasmowe.
Gdzie oni na Czarnowiejskiej chcą niby zmieścić 4 pasy? Przecież to jest niewykonalne.. Chyba że nie będzie chodników.
Odpowiedz cytując