Hudy napisał(a):

|
Do mniej istotnych zmian z punktu widzenia ułatwień w ruchu przy okazji meczów na Wiśle ma też dojść na ul. Kijowskiej i Czarnowiejskiej. Ta druga oraz Nawojki na całej długości mają być przebudowane na dwupasmowe.
|
Gdzie oni na Czarnowiejskiej chcą niby zmieścić 4 pasy? Przecież to jest niewykonalne.. Chyba że nie będzie chodników.