Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1988
Stary 12.06.2009, 10:49
mic napisał(a):Wyświetl post
Swego czasu pojawil sie na weszlo "artykul" ze Kazimierski jest be. A ze polowa forum czekala tylko na takie informacje, ze ktos robi cos zle, to do grona Zienczuka, Łobodzinskiego i Pawelka dolaczyl Kazimierski. Ot, taki werdykt forumowych specow od szkolenia bramkarzy
dokładnie odp.. sie od Kazimierskiego bo bronią go wyniki a wiadomo w Polsce jest bardzo trudno znalesc dobrego bramkarza że już o wychowaniu go nie mówię

bo nie da sie wykluczyć że Pawełek jednak ma talent
Odpowiedz cytując