mic napisał(a):

Swego czasu pojawil sie na weszlo "artykul" ze Kazimierski jest be. A ze polowa forum czekala tylko na takie informacje, ze ktos robi cos zle, to do grona Zienczuka, Łobodzinskiego i Pawelka dolaczyl Kazimierski. Ot, taki werdykt forumowych specow od szkolenia bramkarzy
|
dokładnie odp.. sie od Kazimierskiego bo bronią go wyniki

a wiadomo w Polsce jest bardzo trudno znalesc dobrego bramkarza

że już o wychowaniu go nie mówię
bo nie da sie wykluczyć że Pawełek jednak ma talent