Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1922
Stary 11.06.2009, 08:14
fajnie jakby dla Reprezentacji udało sie jeszcze Sebastiana Boenischa załatwic.Mielibyśmy bardzo solidne skrzydła na lata Obraniak - Boenisch
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.06.2009 o godz. 08:17.
Odpowiedz cytując