Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1921
Stary 10.06.2009, 21:56
Goomis napisał(a):Wyświetl post
Przeciętny polski ligowy grajek też ma z tym kłopot.

W ogóle w moim odczuciu, idea reprezentacji narodowych powoli traci rację bytu.
Nie ma takiej kasy jak w klubach , więc i motywacja dla grajków mniejsza.
Co widać choćby po liście nieobecnych z powodu "ważnych spraw rodzinnych" na tym zgrupowaniu.

Ot świętem piłki powoli staje się finał LM a nie finał MŚ.

Pozdrawiam,
LJ
a jaki sens miało zgrupowanie na drugim końcu świata polskiej kadry B albo C ?
sens tracą bezsensowne zgrupowania i przeciwnicy typu Irak
lepiej było zagrac jakis mecz w Polsce czy w Europie z dobrą reprezentacją , ale Europa juz sie znudziła leśnym dziadkom z PZPN teraz musza lecieć do Afryki żeby się naj...
Odpowiedz cytując