Goomis napisał(a):

Przeciętny polski ligowy grajek też ma z tym kłopot. 
W ogóle w moim odczuciu, idea reprezentacji narodowych powoli traci rację bytu.
Nie ma takiej kasy jak w klubach , więc i motywacja dla grajków mniejsza.
Co widać choćby po liście nieobecnych z powodu "ważnych spraw rodzinnych" na tym zgrupowaniu.
Ot świętem piłki powoli staje się finał LM a nie finał MŚ.
Pozdrawiam,
LJ
|
a jaki sens miało zgrupowanie na drugim końcu świata polskiej kadry B albo C ?
sens tracą bezsensowne zgrupowania i przeciwnicy typu Irak
lepiej było zagrac jakis mecz w Polsce czy w Europie z dobrą reprezentacją , ale Europa juz sie znudziła leśnym dziadkom z PZPN teraz musza lecieć do Afryki żeby się naj...
