Wyświetl pojedynczy post
Jurand
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2908
Stary 08.06.2009, 20:54
Fogi napisał(a):Wyświetl post
Czy orientuje się ktoś czy fosa wszystkich trybun mają być przedzielone?(nie wiem czy wyraziłem się wystarczająco jasno- czy w rogach trybun bedzie jakaś scianka czy swobodne fosą będzie można obejść cały stadion).
Podejrzewam, że ciągłości fosy nie będzie, w końcu w rogach trybun za bramkami są wycięcia mające jak się domyślam służyć za dojazdy dla karetek, wiec zrobienie fosy dookoła całego stadionu byłoby głupotą. Poza tym musimy się jakoś dostawać na murawe na fetach
Ostatnio edytowane przez Jurand : 08.06.2009 o godz. 21:21.
Odpowiedz cytując