Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2926
Stary 07.06.2009, 21:28
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
carmelo

Madejski w tym Górniku nie był podstawowym pilkarzem, a Ty piszesz o wzmocnieniach do mistrza Polski
Madejski był podstawowym zawodnikiem Górnika do czasu przyjscia Kasperczaka,ten go zawiesił i musiał grac w ME albo wogóle nie grał,nie wiem dokładnie,w każdym bądź razie gdy go odwiesili pod koniec ligi to grał w podstawowym składzie i był jednym z najlepszych w Górniku,poza Banasiem i Szczotem który wg mnie wiecej robił zamieszania wogól siebie niż grał ale to tylko takie moje sugestie..takie jak te ze Diaz grający kosztem Jirsaka w srodku pola to skandal hehe ..
Powód: .
Ostatnio edytowane przez WhiteStarDvisionTheBest : 07.06.2009 o godz. 21:29.
Odpowiedz cytując