grogoriogreg napisał(a):

carmelo
Madejski w tym Górniku nie był podstawowym pilkarzem, a Ty piszesz o wzmocnieniach do mistrza Polski
|
Madejski był podstawowym zawodnikiem Górnika do czasu przyjscia Kasperczaka,ten go zawiesił i musiał grac w ME albo wogóle nie grał,nie wiem dokładnie,w każdym bądź razie gdy go odwiesili pod koniec ligi to grał w podstawowym składzie i był jednym z najlepszych w Górniku,poza Banasiem i Szczotem który wg mnie wiecej robił zamieszania wogól siebie niż grał ale to tylko takie moje sugestie..takie jak te ze Diaz grający kosztem Jirsaka w srodku pola to skandal hehe

..