|
carmelo
Madejski w tym Górniku nie był podstawowym pilkarzem, a Ty piszesz o wzmocnieniach do mistrza Polski
Przybylski nic ciekawego nie pokazał, z Górnika to tylko Banaś grał na poziomie.
Zielinski? Zawodnik bazujący na szybkości, technika słaba, mądry za bardzo nie jest, młody też.
Wzmocnieniem dla Wisły mogą być kluczowi zawodnicy polskich średniaków, tacy Glik, Glikiewicz czy Kasprzik są ważnymi postaciami w swoich ekipach. Pazdan czy Madejski to zawodnicy za słabi na Wisłę, Pazdan, "Benhakerowska pirania" jest gorszy od defensora Piasta
|