Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2924
Stary 07.06.2009, 20:39
carmelo

Madejski w tym Górniku nie był podstawowym pilkarzem, a Ty piszesz o wzmocnieniach do mistrza Polski
Przybylski nic ciekawego nie pokazał, z Górnika to tylko Banaś grał na poziomie.

Zielinski? Zawodnik bazujący na szybkości, technika słaba, mądry za bardzo nie jest, młody też.

Wzmocnieniem dla Wisły mogą być kluczowi zawodnicy polskich średniaków, tacy Glik, Glikiewicz czy Kasprzik są ważnymi postaciami w swoich ekipach. Pazdan czy Madejski to zawodnicy za słabi na Wisłę, Pazdan, "Benhakerowska pirania" jest gorszy od defensora Piasta
Odpowiedz cytując