Wyświetl pojedynczy post
GERO7
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1743
Stary 06.06.2009, 14:38
Przeciez oni krzycza Boooooothhhhh , to nie jest rasizm tylko pewnie go pozdrawiaja w taki sposob

Dochodze do wniosku ze ei wazne czy trenerem bedzie Engel , Janas czy Beenhaker to z tych pilkarzy (szczegolnie ligowych) nie da sie nic wykrzesac , sa po prostu tragiczni
Odpowiedz cytując