KaSzTaN napisał(a):

|
Juz o tym po czasie mowino ze cena Janczyka byla nadmuchana przez media, poszedl za jakies 2,5-3 mln euro, choc i tak sporo za goscia ktory nic nie osiagnal. Brozek jest warty z 4 mln euro..
|
Brożek jest wart
1. tyle ile za niego zapłacą
albo
2. tyle za ile go wystawią
Jesteśmy w dość komfortowej sytuacji bo Brozio nie pcha się za granice na siłę ani klub nie chce go na siłę sprzedać -> stąd punkt 2.