Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10250
Stary 04.06.2009, 00:12
Cytat:
To dlatego jedyną informacją dotyczącą kadry na nowy sezon jest potwierdzenie, że "Biała Gwiazda" przedłużyła kontrakt ze słowackim obrońcą Peterem Singlarem. Gdy w Wiśle uporają się z przeprowadzką mają ruszyć wreszcie rozmowy o nowych twarzach w zespole Macieja Skorży. Być może Singlar będzie miał wkrótce swojego rodaka w drużynie. "Biała Gwiazda" zainteresowana jest bowiem pozyskaniem 24-letniego lewoskrzydłowego Rużomberoka, Miroslava Bożoka. Kibice Wisły mogą pamiętać tego gracza, bowiem wystąpił on w sparingu z krakowskim zespołem przed startem rundy wiosennej. Pokazał się wtedy z niezłej strony i już kilka miesięcy temu mówiło się, że to może być alternatywa dla odchodzącego z Wisły Marka Zieńczuka.
http://krakow.naszemiasto.pl/sport/1008001.html
Odpowiedz cytując