|
Co do Petrescu to o ile dobrze pamietam jak go po chamsku wyrzucano to Wisla byla na drugim miejscu!! A potem jak przyszlo tych kilku wynalazkow to skonczylismy sezon na 8 miejscu! Czy komus trzeba bardziej jaskrawy przyklad nakreslic? Roznica w umiejetnosciach Dana i jego nastepcy jest az nadto widoczna.
|