Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2063
Stary 03.06.2009, 18:50
Co do Petrescu to o ile dobrze pamietam jak go po chamsku wyrzucano to Wisla byla na drugim miejscu!! A potem jak przyszlo tych kilku wynalazkow to skonczylismy sezon na 8 miejscu! Czy komus trzeba bardziej jaskrawy przyklad nakreslic? Roznica w umiejetnosciach Dana i jego nastepcy jest az nadto widoczna.
Odpowiedz cytując