|
ciekawe w jakiej dyspozycji jest Costly ? Pamietam że rok temu była opcja wypozyczenia go do Wisły.
Że nie poradził sobie w Birmingham - tam myśle że 99 % naszych ligowców nie dałaby sobie rady.Ja bym sie nim na miejscu Bednarza zainteresował.Przy takim fachowcu jak Skorża myśle ze Honduranin szybko odzyskałby wysoka forme
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.06.2009 o godz. 17:16.
|