Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2773
Stary 03.06.2009, 17:14
ciekawe w jakiej dyspozycji jest Costly ? Pamietam że rok temu była opcja wypozyczenia go do Wisły.
Że nie poradził sobie w Birmingham - tam myśle że 99 % naszych ligowców nie dałaby sobie rady.Ja bym sie nim na miejscu Bednarza zainteresował.Przy takim fachowcu jak Skorża myśle ze Honduranin szybko odzyskałby wysoka forme
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.06.2009 o godz. 17:16.
Odpowiedz cytując