Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 02.06.2009, 21:38
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Lech zaczyna w 3 rundzie LE, Legia w 2 a Polonia w 1? Dobrze widzę?
Tak. Wie ktoś kiedy jest losowanie LM i LE? I czy od razu będziemy wiedzieć z jakimi kolejnymi drużynami spotkają się polskie zespoły gdy pokonają rywala w pierwszej fazie? Kiedy będą mecze polskich drużyn w LE?