grogoriogreg napisał(a):

|
Lech zaczyna w 3 rundzie LE, Legia w 2 a Polonia w 1? Dobrze widzę?
|
Tak. Wie ktoś kiedy jest losowanie LM i LE? I czy od razu będziemy wiedzieć z jakimi kolejnymi drużynami spotkają się polskie zespoły gdy pokonają rywala w pierwszej fazie? Kiedy będą mecze polskich drużyn w LE?