elliot_ness napisał(a):

A jak się sprawa ma z tym brazylijskim napastnikiem z CSKA Sofia którym Wisła była bardzo zainteresowana ?
|
Facet nazywał się Nei i była swego czasu wielka akcja pt "Nei do Wisły"
http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...sfer-do-wisly/
potem
http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...-w-cska-sofia/
i tak przez jakiś czas się toczyła ta sprawa.
Teraz patrzyłem w skład CSKA i go już tam nie ma, poszperałem dalej i Wikipedia podaje, że gra teraz w Al-Shabab. Więc pewnie zarabia sporo i niezbyt go już interesuje podbój Europy.