Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2713
Stary 02.06.2009, 11:55
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
A jak się sprawa ma z tym brazylijskim napastnikiem z CSKA Sofia którym Wisła była bardzo zainteresowana?
Facet nazywał się Nei i była swego czasu wielka akcja pt "Nei do Wisły"

http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...sfer-do-wisly/

potem

http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...-w-cska-sofia/

i tak przez jakiś czas się toczyła ta sprawa.

Teraz patrzyłem w skład CSKA i go już tam nie ma, poszperałem dalej i Wikipedia podaje, że gra teraz w Al-Shabab. Więc pewnie zarabia sporo i niezbyt go już interesuje podbój Europy.
Odpowiedz cytując