Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10090
Stary 01.06.2009, 14:10
GERO7 napisał(a):Wyświetl post
Prawy obrońca potrzebny ,choc tutaj pewnie tez bedzie jakas zapchaj dziura ,skoro mamy Singlara , byc moze wroci z wypozyczenia Kowalski i on bedzie uzupelnieniem obrony .
zartujesz prawda ? powiedz ze zartujesz
Odpowiedz cytując