Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
Od: 07.2008
Skąd: Czersk
Offline
#
2621
31.05.2009, 07:48
Zaza
napisał(a):
Może Trzeciaka bo mają go z legi wywalić...?
O nieeeee .... mielibyśmy pełno 5 ligowców z Hiszpanii w składzie !!!!
dajmy Bednarzowi po pracować a później będziemy oceniać....
Krystian168
Zobacz publiczny profil
Odwiedź stronę domową użytkownika Krystian168!
Znajdź inne posty napisane przez Krystian168