Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2621
Stary 31.05.2009, 07:48
Zaza napisał(a):Wyświetl post
Może Trzeciaka bo mają go z legi wywalić...?

O nieeeee .... mielibyśmy pełno 5 ligowców z Hiszpanii w składzie !!!!

dajmy Bednarzowi po pracować a później będziemy oceniać....
Odpowiedz cytując