Temat
:
[30. kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, sobota 30.05.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
11
29.05.2009, 07:47
mozdzierz
napisał(a):
Mnie też mary nawiedziły dziś w nocy, widzę że nie mnie jednego
'W mojej wersji od 3' przegrywaliśmy 0-1 by ok. 44' wyrównać, a w drugiej połowie strzelić decydującą bramkę.
Wszystko pięknie, tylko dlaczego na 1-1 strzelił ... Messi
Mnie się kiedyś śniło, że pokonaliśmy Lecha 6:0, też nei wiem co u nas robił Smolarek
grogoriogreg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grogoriogreg
Znajdź inne posty napisane przez grogoriogreg