Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.05.2009, 07:47
mozdzierz napisał(a):Wyświetl post
Mnie też mary nawiedziły dziś w nocy, widzę że nie mnie jednego

'W mojej wersji od 3' przegrywaliśmy 0-1 by ok. 44' wyrównać, a w drugiej połowie strzelić decydującą bramkę.

Wszystko pięknie, tylko dlaczego na 1-1 strzelił ... Messi
Mnie się kiedyś śniło, że pokonaliśmy Lecha 6:0, też nei wiem co u nas robił Smolarek
Odpowiedz cytując