Wyświetl pojedynczy post
szejkspir
Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2709
Stary 28.05.2009, 16:39
WILU TS napisał(a):Wyświetl post
chodziło mi że sektor D nie będzie się nazywał D a sektor C nie będzie się nazywał C,na którejś stronce było nowe opisanie sektorów
Tutaj nieco danych o oznaczeniach sektorów, aczkolwiek jest to wersja Obtułowicza. Może się różnić z tym, co zobaczymy na gotowej już arenie. Nie miałbym nic przeciwko oznaczeniu młyna jako sektor C
Ostatnio edytowane przez szejkspir : 28.05.2009 o godz. 16:42.
Odpowiedz cytując