WILU TS napisał(a):

chodziło mi że sektor D nie będzie się nazywał D a sektor C nie będzie się nazywał C,na którejś stronce było nowe opisanie sektorów
|
Tutaj nieco danych o oznaczeniach sektorów, aczkolwiek jest to wersja Obtułowicza. Może się różnić z tym, co zobaczymy na gotowej już arenie. Nie miałbym nic przeciwko oznaczeniu młyna jako sektor C
