wislak.fulham napisał(a):

|
Olympiakos Pireus, FC Kopenhaga, Slavia Praga i Partizan Belgrad Do
|
Może nazwy tych drużyn nie powalają, ale są to bardzo solidne ekipy. Najmocniejszy wydaje się być Olympiakos ale reszta też w kaszankę nie gra. Z takim bramkarzem i brakiem skrzydeł, każdy z tych zespołów mimo wszytko jest poza naszym zasięgiem. Ambicja to jedno, tylko czy nią uda nam się być lepszym w dwu meczu od ww zespołów? Nie sądzę.
Niemniej ciesze się z mistrzostwa, które jest bardzo blisko, niż z faktu,że teoretycznie mamy łatwiejszą drogę do LM.