Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 25.05.2009, 21:27
wislak.fulham napisał(a):Wyświetl post
Olympiakos Pireus, FC Kopenhaga, Slavia Praga i Partizan Belgrad Do
Może nazwy tych drużyn nie powalają, ale są to bardzo solidne ekipy. Najmocniejszy wydaje się być Olympiakos ale reszta też w kaszankę nie gra. Z takim bramkarzem i brakiem skrzydeł, każdy z tych zespołów mimo wszytko jest poza naszym zasięgiem. Ambicja to jedno, tylko czy nią uda nam się być lepszym w dwu meczu od ww zespołów? Nie sądzę.


Niemniej ciesze się z mistrzostwa, które jest bardzo blisko, niż z faktu,że teoretycznie mamy łatwiejszą drogę do LM.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.