Wyświetl pojedynczy post
uher
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: się biorą pieniądze?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 23.05.2009, 14:42
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
No ale chyba na kursie nie tłuczecie non stop ósemkę do bólu ? ;p 2 godzinki i co innego robić bo tak to rzeczywiście można się zniechęcic

Uher wkleiłeś klasyk motocyklowy, kumpel miał taką kupił za 15 tysięcy jako krwisto czerwoną, a przed wyjazdem do UK postanowił na jeden sezon przemalować na białą perłę. CUDO było, sprzedał za 18 tys z pocałowaniem ręki. Dał mi sobie pojezdzic i zakochalem się w tym modelu )) Piękny motor ale na razie poza moim zasięgiem finansowym.


Nom ale to jest 2008, więc pewnie o model 2001 ci chodzi, bo cenowo to nie bardzo się zbliża do 15


Co do ósemki to przez pierwsze 6-10 godzin jeździsz non stop, dopiero po tych wyjeżdżonych godzinach możesz śmignąć na miasto. 2 godziny jazdy to naprawdę udręka dla człowieka.
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem.
Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata,
Żeby z Tobą zostać na calutkie lata....
Odpowiedz cytując