Styk83 napisał(a):

|
Jesli nasze wprowadzanie nazywasz powoli, to ktory rocznik bedzie gral pierwsze skrzypce? Mlodziki grajac z pierwsza druzyna pewnie maja stracha ze graja z Mistrzem Polski,nie sa oswajani z powazna pilka,wiec jak maja w nia wejsc?
|
właśnie w taki sposób jak Leszczak, trenując od czasu do czasu, grając sparingi z pierwszym zespołem, albo rozgrywając mecze w Pucharze Ekstraklasy. Dla mnie właśnie prowadzenie Leszczaka jest odpowiednie.