Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9888
Stary 22.05.2009, 00:19
Styk83 napisał(a):Wyświetl post
Jesli nasze wprowadzanie nazywasz powoli, to ktory rocznik bedzie gral pierwsze skrzypce? Mlodziki grajac z pierwsza druzyna pewnie maja stracha ze graja z Mistrzem Polski,nie sa oswajani z powazna pilka,wiec jak maja w nia wejsc?
właśnie w taki sposób jak Leszczak, trenując od czasu do czasu, grając sparingi z pierwszym zespołem, albo rozgrywając mecze w Pucharze Ekstraklasy. Dla mnie właśnie prowadzenie Leszczaka jest odpowiednie.
Odpowiedz cytując