Proud napisał(a):

a pamiętasz sparing pierwszej drużyny z Młodą ekstraklasą
oczywiście, trzeba powoli wprowadzać młodzież, muszą się ogrywać. Ale niewątpliwie przeskok jest ogromny. Wydaje mi się że Skorża robi to odpowiednio.
|
Jesli nasze wprowadzanie nazywasz powoli, to ktory rocznik bedzie gral pierwsze skrzypce? Mlodziki grajac z pierwsza druzyna pewnie maja stracha ze graja z Mistrzem Polski,nie sa oswajani z powazna pilka,wiec jak maja w nia wejsc?