Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2631
Stary 21.05.2009, 19:47
przyszły sezon będzie jednym z najnudniejszych i najnieatrakcyjniejszych sezonów ostatnich lat. cała czołówka: Wisła, Legia, Lech będą grać swoje mecze na jakiś zadupiach.. przykro to pisać, ale obawiam się, że to może utrudnić w.w. zespołom w zdobyciu mistrza Polski..

dlatego faworyta upatrywałbym w... GKS Bełchatów lub... Śląsku Wrocław...
Odpowiedz cytując