|
przyszły sezon będzie jednym z najnudniejszych i najnieatrakcyjniejszych sezonów ostatnich lat. cała czołówka: Wisła, Legia, Lech będą grać swoje mecze na jakiś zadupiach.. przykro to pisać, ale obawiam się, że to może utrudnić w.w. zespołom w zdobyciu mistrza Polski..
dlatego faworyta upatrywałbym w... GKS Bełchatów lub... Śląsku Wrocław...
|