Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7057
Stary 21.05.2009, 19:44
donPedro23 napisał(a):Wyświetl post
To jest dramat, dzisiaj zakazane jest piro, cenzurują flagi i transy, a za niedługo ****a będzie zakaz noszenia szalika i dopingowania. Quo vadis Ekstra(?)klaso

jezeli chodzi o Lecha to kare dostali za rzut butelka
Odpowiedz cytując