Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 18.05.2009, 23:32
eee, widzę ze stawiasz na szybkosc, sprobuj kiedys pojezdzic crossem to dopiero przyjemnosc,
poczatki bywają trudne, a upadki bolesne, ale po czasie, staje to sie nalogiem
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując