Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7001
Stary 18.05.2009, 15:31
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
godz. 17
Lechia-Wisla na Canal+
Multiliga na Canal+Sport
Slask-Legia na Canal+Sport2



Ciekawe co zrobi Orange Sport....zawsze dawali wszystkie mecze ale ta kolejka musi byc rozgrywana o jednej porze...pewnie zrezygnują wogole ,bo byla by u nich Multiliga le juz widze ze jest na C+ Sport.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując