dynek.pl napisał(a):

godz. 17
Lechia-Wisla na Canal+
Multiliga na Canal+Sport
Slask-Legia na Canal+Sport2
|
Ciekawe co zrobi Orange Sport....zawsze dawali wszystkie mecze ale ta kolejka musi byc rozgrywana o jednej porze...pewnie zrezygnują wogole ,bo byla by u nich Multiliga le juz widze ze jest na C+ Sport.