Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 17.05.2009, 20:50
karolinalgw napisał(a):Wyświetl post
Polonia już o nic nie gra. Brakuje jej 7 punktów do strefy pucharowej.
Bzdura. Jesli Lech zdobedzie(a pewnie zdobedzie) PP to 4 druzyna z ligi gra w pucharach. O to miejsce rywalizuja z Belchatowem.
Odpowiedz cytując