Temat
:
[28. kolejka] ŁKS Łódź - WISŁA Kraków, niedziela 17.05.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
380
17.05.2009, 20:50
karolinalgw
napisał(a):
Polonia już o nic nie gra. Brakuje jej 7 punktów do strefy pucharowej.
Bzdura. Jesli Lech zdobedzie(a pewnie zdobedzie) PP to 4 druzyna z ligi gra w pucharach. O to miejsce rywalizuja z Belchatowem.
Martineq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Martineq
Znajdź inne posty napisane przez Martineq