Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6954
Stary 17.05.2009, 18:00
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Nie moge patrzec jak znowu sie odbywa "Pilkarski poker". Górnik musi wygrać i...wygrywa. Cracovia musi wygrać i...wygrywa.Tylko Arka idzie na dno bo chyba w klubie po aferze korupcyjnej postanowiono zdać się tylko na sport. A dzisiaj ŁKS bedzie grał tak jakby to był mecz o MP. Ciekawe co na to prokuratura we Wrocku?
Skoro tak łatwo i ochoczo rzucasz insynuacjami to skomentuj proszę dzisiejsze spotkanie?
Odpowiedz cytując