|
Nie moge patrzec jak znowu sie odbywa "Pilkarski poker". Górnik musi wygrać i...wygrywa. Cracovia musi wygrać i...wygrywa.Tylko Arka idzie na dno bo chyba w klubie po aferze korupcyjnej postanowiono zdać się tylko na sport. A dzisiaj ŁKS bedzie grał tak jakby to był mecz o MP. Ciekawe co na to prokuratura we Wrocku?
|