radekogi napisał(a):

|
Dokładnie. Płaczą wszyscy o odległość trybun od boiska, ale popatrzcie na trybuny za bramkami na Legii. Odległość od boiska tragedia, więc już tracą na dopingu bo Żyleta będzie właśnie za bramką.
|
Niby skąd masz takie info ?
Odległość za bramkami będzie wynosić około 8,5 metrów
http://www.budowastadionu.pl/wiadomo...nie_Legii.html