Wyświetl pojedynczy post
Ksaron
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2486
Stary 16.05.2009, 22:57
radekogi napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Płaczą wszyscy o odległość trybun od boiska, ale popatrzcie na trybuny za bramkami na Legii. Odległość od boiska tragedia, więc już tracą na dopingu bo Żyleta będzie właśnie za bramką.
Niby skąd masz takie info ?
Odległość za bramkami będzie wynosić około 8,5 metrów

http://www.budowastadionu.pl/wiadomo...nie_Legii.html
Odpowiedz cytując