Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2394
Stary 15.05.2009, 17:58
PasiorWKS napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/74327.1,1248702...wiadomosc.html
Jak dla mnie wolny, młody zawodnik z jakimś tam doświadczeniem, przetestować go !
własnie miałem to wklejać, można by się też zainteresować Białkowskim.
Odpowiedz cytując