Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2814
Stary 14.05.2009, 10:10
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
Rocco zmieniaj obrazek na Crosbego:d
NIE BLUŹNIJ!!!!!!!

krozbi to moze Alexowi gazety o poranku dostarczać jeżdżąc na składaku.
za rok na Olimpiadzie Ovie z Kovalchukiem upokorzą go w jego rodzinnej kanadzie tak jak rok temu w Quebecu.

no nic,to była przykra noc.sezon NHL dobiegł końca;/ i zaś pół roku czekania na start :(
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując