LuKaS TSW napisał(a):

|
Rocco zmieniaj obrazek na Crosbego:d
|
NIE BLUŹNIJ!!!!!!!
krozbi to moze Alexowi gazety o poranku dostarczać jeżdżąc na składaku.
za rok na Olimpiadzie Ovie z Kovalchukiem upokorzą go w jego rodzinnej kanadzie tak jak rok temu w Quebecu.
no nic,to była przykra noc.sezon NHL dobiegł końca;/ i zaś pół roku czekania na start :(