Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1146
Stary 13.05.2009, 22:46
a ja mam pytanie odnośnie prezentacji z poslkiego. Jak sie tego uczyć... na pamieć czy moze rozumiec to i dopiero podczss prezentacji wymyslać? Jak wy robiliscie? prezentacje mam dopiero we wtorek
A i pisząc taką prezentacje moge słwo w słowo przepisać z opracowania czy musze to jakos swoimi słowami przedstawic?
Ostatnio edytowane przez palikot : 13.05.2009 o godz. 22:51.
Odpowiedz cytując