han_solo napisał(a):

Gdzieś pisali że stadion bedzie gotowy na 9 stycznia 2010, czy to prawda Bo jak tak to jeszcze przed ligą mielibyśmy ze 2 miesiące rezerwy ze względu na rozgrywki rozpoczynające się w marcu.
|
Stadion docelowo ma być gotowy w czerwcu 2010....nie w styczniu..