Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2388
Stary 13.05.2009, 21:34
han_solo napisał(a):Wyświetl post
Gdzieś pisali że stadion bedzie gotowy na 9 stycznia 2010, czy to prawda Bo jak tak to jeszcze przed ligą mielibyśmy ze 2 miesiące rezerwy ze względu na rozgrywki rozpoczynające się w marcu.
Stadion docelowo ma być gotowy w czerwcu 2010....nie w styczniu..
I
Odpowiedz cytując