Wyświetl pojedynczy post
LukL
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2357
Stary 13.05.2009, 15:05
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Wilu, te prefabrykaty to te dwa słupy stojące na lewo od Żurawia? A tak w ogole, to coś wcześnie zaczęli...miało być 2 tygodnie przerwy a tu prosze.
Jakie 2 tygodnie ? "dzisiejsze" słupy pojawiły się dokładnie 22 dni po wylaniu pierwszego odcinka płyty....
Odpowiedz cytując