rafalek napisał(a):

|
Wilu, te prefabrykaty to te dwa słupy stojące na lewo od Żurawia? A tak w ogole, to coś wcześnie zaczęli...miało być 2 tygodnie przerwy a tu prosze.
|
Jakie 2 tygodnie ? "dzisiejsze" słupy pojawiły się dokładnie 22 dni po wylaniu pierwszego odcinka płyty....