Temat: Paintball
Wyświetl pojedynczy post
Erich Zann
Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Rue d'Auseil

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 13.05.2009, 10:08
Nic tak nie relaksuje jak paintball! Najlepiej odkładać na swój sprzęt, po tzw "kryzysie" ceny poszły w górę i teraz to jest min jakieś 800 zl na marker, maskę, butlę.
Korzystając ze sprzętu organizatora polecam podziemia Hotelu Forum http://www.paintballkrakow.com/ .
Podobno świetny obiekt jest pod Krakowem, koło Węgrzc Wielkich w Zakrzowie http://www.wmasg.pl/aktualnosci/z_po...krakowem/1328/ . Organizator twierdzi że ma 7ha terenu.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Erich Zann : 13.05.2009 o godz. 10:14.
Odpowiedz cytując