Nic tak nie relaksuje jak paintball! Najlepiej odkładać na swój sprzęt, po tzw "kryzysie" ceny poszły w górę i teraz to jest min jakieś 800 zl na marker, maskę, butlę.
Korzystając ze sprzętu organizatora polecam podziemia Hotelu Forum
http://www.paintballkrakow.com/ .
Podobno świetny obiekt jest pod Krakowem, koło Węgrzc Wielkich w Zakrzowie
http://www.wmasg.pl/aktualnosci/z_po...krakowem/1328/ . Organizator twierdzi że ma 7ha terenu.