PaluchTSW - ja miałem pytania praktycznie tylko z literatury przedmiotu ale... były to pytania bardziej na rozkminę niż na wiedzę (dlaczego poeci młodpolscy zainteresowali się franciszkanizmem i czy i czemu zgadzam się ze stwierdzeniem że gdyby Franciszek żył w obecnych czasach, pisałby tak jak ks. Twardowski)
Pisemny polski podst - 60%, pisemny ang rozsz - 80%
Ustny polski na 100%
Jutro rozszerzona majca
EDIT: jakie były tematy z historii?
