mic napisał(a):

|
A jak sie ma Nikon D80 do Canona 450d ?
|
Mic nie ma na to niestety odpowiedzi takiej bardzo porządnej dlaczego ten a nie ten one są tylko do siebie podobne ale każdy ma jakieś swoje wady i zalety , ja powiem tak użytkownicy canona doradzą zapewne canona , a użytkownicy nikona doradzą nikona . Jeśli masz trochę czasu posiedź na forum nikona , canona poczytaj recenzje , tak jak już mówiłem wcześniej zaglądnij na fotopolis.pl a jak będziesz już miał gotóweczkę to udaj się do jakiegoś dobrego sklepu foto gdzie można po testować aparaty i obiektywy i popstrykaj i jednym i drugim i dobierz taki który bardziej Ci odpowiada

(przynajmniej ja tak zrobiłem) a samo body to nie wszystko bo jak ktoś kiedyś stwierdził" to nie puszka rysuje tylko obiektyw "