Wasiu napisał(a):

|
Termin sierpniowy. Tylko potem sie musisz z tym liczyc, ze nie dostaniesz sie na studia tam gdzie chcesz.
|
Właśnie chyba niekoniecznie. Wydaje mi się że na studia też jest druga tura rekrutacji, mogę się mylić, poprawcie.
Kamil napisał(a):

j
panowie, w poniedzialek ustna, a ja jeszcze nawet calej prezentacji nie mam zrobionej, nie mowiac o tym ze trzeba by sie jeszcze jej nauczyc
jak zdam, to bedzie cud
|
Też mam w poniedziałek. Pisanie pracy na ustny to sama przyjemność

Ale nie wiem czy nauczenie się jej będzie tak samo łatwe jak samo napisanie... No i żeby pytania dobre zadali, bo jeśli widzieliście mój konspekt który wcześniej wklejałem, nadal uważam że nie mają się do czego przywalić
