Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1061
Stary 09.05.2009, 18:44
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Termin sierpniowy. Tylko potem sie musisz z tym liczyc, ze nie dostaniesz sie na studia tam gdzie chcesz.
Właśnie chyba niekoniecznie. Wydaje mi się że na studia też jest druga tura rekrutacji, mogę się mylić, poprawcie.

Kamil napisał(a):Wyświetl post
j
panowie, w poniedzialek ustna, a ja jeszcze nawet calej prezentacji nie mam zrobionej, nie mowiac o tym ze trzeba by sie jeszcze jej nauczyc
jak zdam, to bedzie cud
Też mam w poniedziałek. Pisanie pracy na ustny to sama przyjemność Ale nie wiem czy nauczenie się jej będzie tak samo łatwe jak samo napisanie... No i żeby pytania dobre zadali, bo jeśli widzieliście mój konspekt który wcześniej wklejałem, nadal uważam że nie mają się do czego przywalić

Odpowiedz cytując