KamAr napisał(a):

|
a słuchajcie teraz tematu mojej prezentacji: Moty Żyda w literaturze i sztuce w XIX i XX wieku. Zatkało "kakało"^^?;-)
|
Mam podobny : Żydzi w literaturze polskiej. Przedstaw funkcjonowanie tego motywu, analizując wybrane utwory róznych epok
