banasik napisał(a):

ToTylkoJa
zsumujmy błędy
przyjmijmy że z tych sytuacji które opisujesz padły dwie bramki dla putek, 2-0
ale kiedy łysy norweg odgwizdałby wszystko w tym meczu to byłoby 4-1 dla Chelsea i awans
|
gdyby w pierwszym meczu było 2-0 dla Barcy,to było by już po wszystkim. Mecz inaczej by się toczył. I na serio ochłoń, po co wyzywasz? To, że piszesz słowo kur*a (i nie ważne czy zdrobniale czy nie) w innym języku, nie znaczy, że nie obrażasz.