Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1710
Stary 05.05.2009, 17:17
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
wy chyba na głowe opadliście.. już wole żeby te pół miliona np. przekazać dla biednych dzieci, czy dom dziecka, im się te pieniądze przydadzą, a Baszczu sobie spokojnie poradzi


Ale tu nie chodzi o to czy sobie poradzi czy nie bo wiadomo jak bedzie.
Zawodnikowi ktory poswiecil tyle lat swojego zycia grajac z Biala Gwiazda na sercu
nalezy sie szacunek!

Moze akurat Baszczu chcialby zakonczyc swoja kariere pilkarska w Wisle?
a przeciez w jego umiejetnosci pilkarskie mimo swojego wieku nikt nie zaprzeczy
i mysle ze przez kilka jeszcze sezonow moglby grac na bardzo wysokim poziomie!

Baszczu na kazdym kroku powtarzal ze chcialby grac w Wisle jak najdluzej.
Moim zdaniem klub powinien pokryc koszty leczenia i rehabilitacji a takze zagwarantowac mu kontrakt
na pol roku z opcja przedluzenia na dwa lata.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując