pan Dudi napisał(a):

Chyba nie rozumiesz podejścia tych ludzi- "kibiców", którzy teraz kupują bilety u koni. Im nie zależy na innych meczach. To są kibice Wisły (w większości, bo wiadomo, że trafiają się wyjątki) tylko jak gramy z Legią, Lechem, bądź mecz w pucharach. Mecze z Piastem, Odrą czy inną Polonią ich nie interesują. Osobiście liczę, że klub w końcu coś zrobi w kierunku ograniczenia procederu koniowania, bo są granice! Wiadomo, że im zależy tylko na kasie, ale gdyby te bilety zostały w kasach, to nawet pomimo bandyckiej ceny (za taką właśnie uważam cenę w wysokości 55 zeta) i tak wszystkie bilety by poszły, a nie byłoby takich żenujących scen jak tutaj- czyli bilet za 110 bo gość wycenia swoje 3 "zmarnowane" godziny na 45 zeta.
|
Zawsze bede twierdził ze kibic ktory jest z klubem kupuje przed rundą karnet.(ludzi z FC nie licze)
Chodzi na Wisłe dla Wisly ,obojetnie z kim gramy.
Natomiast takie choragiewki ,co decyzje o tym czy pojda a mecz uzalezniają od wczesniejszego sprawdzenia czy Wisla w tabeli jest wystarczjaco wysoko ,bo na jakiegos Piasta to oni nie pojda ,no ale teraz to gramy z Legia wiec sa wielkim Wislakami ,,maja teraz za swoje ,i placa 3x drozej.
dla takich->Radio Krakow godz 17.