|
Bardzo dobrze banowac od razu "handlarzy",bo kibicami Wisly napewno nie są.
A ci co nagle poczuli sie Wislakami ,bo gramy z Legią i płaczą ze nie dostali bietow ,to mogli by chociaz odrobine twarz zachować i nie płakac na forum bo to poprostu smieszne.
Jakos przed Gornikiem czy Jagą takich tłumow nie było.
|