Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1363
Stary 04.05.2009, 17:18
Bardzo dobrze banowac od razu "handlarzy",bo kibicami Wisly napewno nie są.


A ci co nagle poczuli sie Wislakami ,bo gramy z Legią i płaczą ze nie dostali bietow ,to mogli by chociaz odrobine twarz zachować i nie płakac na forum bo to poprostu smieszne.

Jakos przed Gornikiem czy Jagą takich tłumow nie było.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując