Zieniu17 napisał(a):

Ja nikogo nie skreślam, a już napewno nie Wisły. O motywacje na Legie(zwycięstwo) to ja się nie boje, ale to może nić nie dać jak znowu w Łodzi czy Gdańsku potracimy punkty...
Nie naród polski jest chory, tylko Ty masz zbyt duże kompleksy
|
ja tam jestem bez kompleksowy, ale niech ci będzie. Ty nie skreślasz Wisły, ale połowa tutaj tak. Teraz trzeba na spokojnie zanalizować cały mecz. Poprawić skuteczność i do końca sezonu zdobyć tyle punktów ile się da;>