Wyświetl pojedynczy post
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#427
Stary 01.05.2009, 21:37
Zieniu17 napisał(a):Wyświetl post
Ja nikogo nie skreślam, a już napewno nie Wisły. O motywacje na Legie(zwycięstwo) to ja się nie boje, ale to może nić nie dać jak znowu w Łodzi czy Gdańsku potracimy punkty...

Nie naród polski jest chory, tylko Ty masz zbyt duże kompleksy

ja tam jestem bez kompleksowy, ale niech ci będzie. Ty nie skreślasz Wisły, ale połowa tutaj tak. Teraz trzeba na spokojnie zanalizować cały mecz. Poprawić skuteczność i do końca sezonu zdobyć tyle punktów ile się da;>
Odpowiedz cytując