Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#505
Stary 30.04.2009, 22:40
Lupo napisał(a):Wyświetl post
Lalka w tamytm roku była, więc myślę, że w tym coś innego powinni dać
Nie wolno tak myśleć. Kiedyś już było tak że lektura się powtórzyła. A znając nasz rocznik, nam się może trafić taki numer...


Obstawiamy co będzie!!

mój typ: Pan Tadeusz lub "Treny" Kochanowskiego
Odpowiedz cytując