Lupo napisał(a):

Lalka w tamytm roku była, więc myślę, że w tym coś innego powinni dać
|
Nie wolno tak myśleć. Kiedyś już było tak że lektura się powtórzyła. A znając nasz rocznik, nam się może trafić taki numer...
Obstawiamy co będzie!!
mój typ: Pan Tadeusz lub "Treny" Kochanowskiego