Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6068
Stary 28.04.2009, 22:22
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
nie wiem, w którejś z gazet tak napisali

a że zagrał raptem 3 niepełne mecze w MESIE, to coś musi być na rzeczy, a ostatni ponad miesiąc temu... ta bramka dla młodzieżówki tutaj zaskakuje...
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=9743&id_sezon=73

toć nasi młodzieżowcy więcej grają
np Leczczak czy Rajfur

choć mylić się mogę bo ten Handzić jest w pierwszej kadrze, może dlatego
odnosnie mlodych grajacych w ME... tak szczerze ciekaw jestem jak taki piłkarz zagrałby w pierwszej drużynie. gdzie podania otrzymywalby nie od juniora tylko od reprezentanta kraju...
Odpowiedz cytując