szczebrzeszcz napisał(a):

nie wiem, w którejś z gazet tak napisali
a że zagrał raptem 3 niepełne mecze w MESIE, to coś musi być na rzeczy, a ostatni ponad miesiąc temu... ta bramka dla młodzieżówki tutaj zaskakuje...
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=9743&id_sezon=73
toć nasi młodzieżowcy więcej grają
np Leczczak czy Rajfur
choć mylić się mogę bo ten Handzić jest w pierwszej kadrze, może dlatego
|
odnosnie mlodych grajacych w ME... tak szczerze ciekaw jestem jak taki piłkarz zagrałby w pierwszej drużynie. gdzie podania otrzymywalby nie od juniora tylko od reprezentanta kraju...