DrewniaQ napisał(a):

Jest to coś warte? To znaczy czy opłaca i nie jest zbyt męczące i denerwujące?
Na wakacje przydałby się jakiś zarobek, choć na trochę.
|
Powiem ci tak, na przykładzie pracy jako teleankieter
Dostajesz słuchawki na uszy, monitor klawiature myszkę i szybkie przeszkolenie jak dzwonić z programu internetowego.
Odpalasz program który "prowadzi" cię przez całą rozmowę, od tego że masz stałą regułkę Dzień dobry......
Klepiesz to pół dnia, ściemiasz że chcesz przeprowadzić krótką ankietę(15 minut min.) na denne pytania. Wykonujesz 200 telefonów na dzień i tyle. Parę razy usłyszysz spierdalaj, czasem nikt nie odbierze. Trafisz na babcie to będziesz musiał posłuchać co tam w rodzinie słychać. No i standart a skąd ma Pan ten numer, jest ochrona danych , ja sobie nie życzę.
Tele marketing wygląda pewnei tak samo, tylko coś sprzedajesz.
Co kto lubi.