Z drużynami walczącymi o wszystko (potencjalnymi spadkowiczami)
Mecze Lecha:
Lech Poznań - Ruch Chorzów
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Cracovia
Mecze Legii:
Legia Warszawa - Ruch Chorzów
Mecze Wisły:
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
+ WISŁA - LEGIA
Tylko Wisła gra z tymi drużynami na wyjeździe więc nie wiem skąd ten hurraoptymizm
Wg mnie Legia da radę i będzie MP... Ale gdybać w tej chwili nie ma co. Pierwszy raz od paru lat końcówka będzie BARDZO emocjonująca...