Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
rafiABG
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
582
25.04.2009, 22:16
Devan
napisał(a):
slyszal ktos o tej silowni
http://www.purepoland.com/cracow/
Jesli tak to prosilbym o jakis opis i opinie
ja tam chodze i jestem bardzo zadowolony,nie jesteś "anonimowy",zawsze możesz poradzić sie trenera,rozpisują ci treningi na każdą partie ciała,ogolnie zajebista siłownia.Tylko jednak trzeba troche wybulic
rafiABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafiABG
Znajdź inne posty napisane przez rafiABG